بهترین روش های ذخیره سازی عسل برای کوتاه مدت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ذخیره عسل یک فرآیند ساده است. برای نگه داشتن عسل تازه، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک ظرف مناسب برای ذخیره عسل و نگه داشتن این ظرف در یک مکان سرد و خشک پیدا کنید. اگر میخواهید عسل را برای استفاده طولانی مدت نگهداری کنید، می توان آن را یخ زده و پس از آن آن را خنثی کرد.

 

ذخیره سازی عسل برای استفاده کوتاه مدت

1.
در صورت لزوم، ظرف مناسب را انتخاب کنید. شما می توانید عسل را در ظرفی که در ابتدا وارد آن شدید ذخیره کنید. با این حال، اگر ظرف شما آسیب دیده یا نشت کند، می توانید عسل خود را به ظرف دیگری در آشپزخانه منتقل کنید. شما می توانید عسل را در هر یک از موارد زیر نگهداری کنید:
سطل پلاستیکی یا ظروف
بطری های شیشه ی
کوزه های
2.
یک اتاق با دمای ثابت انتخاب کنید. عسل بهتر است بین 50 تا 70 درجه فارنهایت (10 و 20 درجه سانتیگراد) ذخیره شود. تغییرات دما می تواند عسل را تیره کند و عطر و طعم را از دست بدهد. هنگام ذخیره عسل، یک مکان را در محدوده دمای مناسب انتخاب کنید که مستعد تغییرات دما نیست.
کابینت آشپزخانه معمولا محل خوبی برای ذخیره عسل است. با این حال، عسل را از اجاق و خارج از یخچال نگه دارید. این مکان ها به تغییرات ناگهانی دما می اندیشند

3.
عسل را از نور خورشید دور نگه دار. نور خورشید همچنین می تواند به عسل آسیب برساند، بنابراین شرط می رود که عسل را در یک مکان تاریک حفظ کند. برای مثال، برای مثال، عسل را در یک لبه پنجره قرار ندهید. عسل می تواند به راحتی در یک کابینت یا انباری ذخیره شود
‏‫ ‬

ارسال سریع

به کل کشور

رضایتمندی ۱۰۰٪

ضمانت کامل محصولات

فروش همه روزه

فروشگاه اینترنتی الماس

فروشگاه اینترنتی الماس کرمان

اولین و جامع ترنی فروشگاه اینترنتی سوغات کرمان.

عرضه محصولات درجه یک از بهترین تولید کننده ها.

صفحات اجتماعی

تماس با ما

  • ایران - کرمان
  • شماره تماس  : 09132799736
  • شماره تلگرام : 09162491449
بالا